AKTUÁLNĚ: OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU BOJE PROTI KORONAVIRU MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Knihy jsou naše hobby...

Sodoma Gomora

Jarka Kovaříková

SDÍLET
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

199 159 
145  (bez DPH)

Není skladem

váz., 160 str., 130 × 203 mm

Dětství může být plné poezie, i když je okolní prostředí poněkud nepoetické. O tom ví své Jaruška – způsobná holčička, která právě nastoupila do první třídy. Píší se 70. léta minulého století a ona si hopsá životem, zároveň se však pozorně dívá okolo a nic jí neuteče. Věcně, přiléhavě glosuje každodenní události i lidi kolem sebe – tatínka s jeho vášní pro lepidla a krasojízdu, maminku milující višně v čokoládě a kočky, babičku, kterou neodbytně přitahuje  oheň, strýce Jiřího hýčkajícího své četné hrábě a tetu Hanu, která baží po kapitalistických výrobcích. A samozřejmě objekt svého nekonečného obdivu – krasojezdkyni Helenku.

Od první kapitoly je jasné, že na středočeské zahrádce nebo v kuchyni se mohou odehrávat scénky, na které se nezapomíná. Možná budete slzet smíchy, jindy vás zamrazí, ale určitě si toto drsně hebké čtení užijete!

ISBN978-80-7236-595-1
Datum vydání11. 4. 2008
Hmotnost0.28 kg

Jarka Kovaříková

Jarka Kovaříková vystudovala VŠE a FAMU a působila jako novinářka, pracovnice finančního úřadu, dietoložka, scénáristka, copywriterka a specialistka na interní komunikaci. Řídila kosmetický salón a také textilní výrobu, kde pracovalo několik desítek tělesně postižených švadlen (z nichž někteří byli muži). Má dvě děti a psa, hraje ráda mariáš a opravdu nerada jezdí na kole. V současné době pracuje jako novinářka na volné noze. Je autorkou námětu a scénáře filmové pohádky Kouzelný měšec (režie V. Vorlíček) a scénář TV adaptací Kokeš a Černá kočka (režie V. Vorlíček). Napsala také humoristicko-lifestylovou knihu Jak zhubnout (Nakladatelství Jan Vašut, 2006) a humoristickou knihu Sodoma Gomora…

Více o autorovi ⇾

SKU 595 Kategorie