AKTUÁLNĚ: OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU BOJE PROTI KORONAVIRU MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Knihy jsou naše hobby...

Pámbu vám to vrátí na dětech

Špačková Lenka

SDÍLET
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

299 239 
217  (bez DPH)

Jen 2 ks skladem!

váz., 304 str., 130 × 205 mm

Malé děti – malé starosti, velké děti – velké starosti. Každý rodič si na toto životní moudro jednou vzpomene. Sotva si oddychne, že už svému potomkovi nemusí utírat nudle, nosit s sebou několik sad náhradního oblečení pro případ pobryndání, polití nebo počurání a začne se radovat z jeho vrůstající samostatnosti, objeví se na obzoru jiné pohromy. Udělá přijímačky na školu? Udělá maturitu? S kým se odpoledne toulá v parku? Přijde večer včas domů? Někdy jsou to peripetie k pousmání či pobavení, jindy spíš k pláči nebo k vzteku. Z roztomilých andílků recitujících básničky o kuřátku a obilí vyrostou jakési mimozemské bytosti se zcela odlišným hudebním i módním vkusem a s vlastními životními názory. Máte-li doma také podobné tvory, vězte, že v tom nejste sami. Potvrdí vám to autorka této knížky, která navzdory všem nástrahám, které jí do života vnášejí dvě dospívající dcery, neztrácí humor a nadhled.

Lenka Špačková, autorka úspěšného předešlého románu Když láska schází… se narodila v Brně, kde také doposud žije, bydlí i pracuje. V současné době se věnuje nejen psaní knih, ale také své široké terapeutické činnosti. Tvrdí, že uzdravovat lidi jí přináší radost a dává sílu.

ISBN978-80-7541-081-8
Datum vydání1. 11. 2017
Hmotnost0.46 kg

Lenka Špačková

Lenka Špačková se narodila v Brně, kde také doposud žije, bydlí i pracuje. V současné době se věnuje nejen psaní knih, ale také své široké terapeutické činnosti. Tvrdí, že uzdravovat lidi jí přináší radost a dává sílu. Vychovala dvě dcery, Ilonu a Žanetu, které nadevše miluje a neméně miluje i svého manžela Milana, který jí byl vždy oporou. Je autorkou dvou ženských románů, jejichž hrdinky se potýkají s radostmi i útrapami života s nadhledem a humorem – Když láska schází a Pámbu vám to vrátí na dětech.

Více o autorovi ⇾

SKU 1081 Kategorie