AKTUÁLNĚ: OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU BOJE PROTI KORONAVIRU MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Knihy jsou naše hobby...

Pletené čepice – od klasických až po moderní

Anja Lamm

SDÍLET

199 159 

Skladem > 5 ks

brož., 64 str., 165 × 200 mm

Tak jdeme na to… a hned je hotovo!

Příručka pro všechny, kdo milují čepice: Dvacet modelů od klasického kulicha, hřejivé beanie, oboustranné čepice až po moderní rybářku nebo retro turban rozbuší srdce každé pletařky. Najdete tu rozmanité kousky nejen pro sebe, ale i pro kamarádky, přátele a celou rodinu!

Rychlý výsledek: Díky překvapivým barevným kombinacím, rafinovaným technikám a efektním přízím si jistě vyberete svůj oblíbený kousek.

V kostce: Důležité informace o pomůckách a vhodných přízích na čepice vám přijdou vhod.

Pro začátečnice: Základní techniky najdete na obrázcích i v pracovních postupech.

ISBN978-80-7541-237-9
Datum vydání6. 11. 2020
Hmotnost0,17 kg

1 Turban str. 54

(PDF, 281 KB)

Anja Lamm

Anja Lamm miluje pletení a psaní. Když zrovna nemá v ruce pletací jehlice, píše články a texty pro různé reklamní agentury nebo jiné zákazníky. A také miluje čepice, protože jsou to doplňky, které dotvářejí náš individuální vzhled a zároveň nás chrání před deštěm, větrem i chladem. Upletla už přes tisíc čepic, což jsou miliony ok, ale pořád jí to nestačí. V roce 2012 založila svou vlastní módní značku SHAKA-BRAH – Aloha Spirit, v níž spojuje svou vášeň pro pletení s havajskou inspirací. Protože čepice nejsou jen pokrývky hlavy, ale i duše (www.shaka-brah.de). V Nakladatelství Vašut vyšly její příručky Háčkujeme pro děti čepice a šály a…

Více o autorovi ⇾

SKU 1237 Kategorie