AKTUÁLNĚ: OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU BOJE PROTI KORONAVIRU MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Knihy jsou naše hobby...

Háčkujeme pro děti čepice a šály – kombinujte podle chuti a nálady

Lamm Anja

SDÍLET

199 159 

Skladem > 5 ks

brož., 64 str., 165 × 200 mm

Módní styl pro chladné dny.

Vezměte do ruky háček a vykouzlete jedinečné modely pro ty velké, menší i nejmenší mrňousy! Ať už jde třeba o čepici s bambulí a nadýchanou šálou, rafinovanou šálu loop, ležérní beanie čepici nebo čepici s klapkami na uši: všechny dětem sluší a v zimě dobře poslouží. Tyhle modely si jistě oblíbí ti nejmenší, ale i ti starší.

Dokonalá kombinace: Ať už samostatná čepice, nebo stylová souprava čepice s šálou – rozmanité modely vám udělají radost.

V kostce: Důležité informace o pomůckách, přízích a zkušebních vzorcích.

Pro začátečnice: Krok za krokem jsou v knize popsány všechny základní techniky háčkování – slovem i obrazem.

ISBN978-80-7541-224-9
Datum vydání1. 11. 2019
Hmotnost0,17 kg

Anja Lamm

Anja Lamm miluje pletení a psaní. Když zrovna nemá v ruce pletací jehlice, píše články a texty pro různé reklamní agentury nebo jiné zákazníky. A také miluje čepice, protože jsou to doplňky, které dotvářejí náš individuální vzhled a zároveň nás chrání před deštěm, větrem i chladem. Upletla už přes tisíc čepic, což jsou miliony ok, ale pořád jí to nestačí. V roce 2012 založila svou vlastní módní značku SHAKA-BRAH – Aloha Spirit, v níž spojuje svou vášeň pro pletení s havajskou inspirací. Protože čepice nejsou jen pokrývky hlavy, ale i duše (www.shaka-brah.de). V Nakladatelství Vašut vyšly její příručky Háčkujeme pro děti čepice a šály a…

Více o autorovi ⇾

SKU 1224 Kategorie ,