Autorka je matka dvou dětí a moc dobře ví, co je důležité, pokud jde o jejich oblečení. Proto jsou její modely ve velikostech 98 až 128 opravdu pohodlné, ale zároveň hravé a inspirativní. Vezměte tedy pletařské jehlice do ruky a vyrobte něco pro své nejmenší!

• Pruhovaný svetr, bunda s kapucí, čepice, šály a ponožky: oblíbené kousky oblečení pro každé dítě!
  • Díky podrobným návodům popsaným krok za krokem a díky střihům je úspěch vždy zaručen!
ISBN978-80-7541-292-8
Datum vydání1. 2. 2022
Hmotnost0.23 kg

Magdalena Neuner je jednou z nejúspěšnějších německých reprezentantek v biatlonu. Od devíti let, kdy se tomuto sportu začala věnovat a zcela mu propadla, vyhrávala jednu medaili za druhou: má na kontě čtyřiatřicet vítězství Světového poháru v biatlonu v běhu jednotlivců, třikrát vyhrála celkový závod Světového poháru, získala dvanáct zlatých medailí na mistrovství světa v biatlonu a v roce 2010 se stala dvojnásobnou olympijskou vítězkou na olympijských hrách ve Vancouveru. Než v roce 2012 ukončila sportovní kariéru, byla Magdalena Neuner třikrát zvolena „sportovkyní roku“. Od roku 2012 se tato mladá matka angažuje jako ambasadorka v Nadaci Irmengard-Hof Björna Schultze – rekreačního střediska pro těžce nemocné a postižené děti u jezera…