AKTUÁLNĚ: OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU BOJE PROTI KORONAVIRU MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Knihy jsou naše hobby...

Maminko, není mi dobře

MUDr. Hanousek Ladislav

SDÍLET
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

499 399 
363  (bez DPH)

Skladem > 5 ks

váz., 352 str., 167 × 235 mm

Dítě, to je pro rodiče především veliká radost – a také veliká starost. Zvlášť, když se objeví nemoc či neduh. A ty ostatně patří ke každému dětskému věku. Aby starosti o zdraví dítěte byly co nejmenší, přináší tato kniha osvědčené rady a postupy, co dělat, když doma zazní: „Maminko, tatínku, mně není dobře.“

Kniha naučí rodiče poradit si v základních situacích a vyvrátí i některé zakořeněné mýty v domácím léčení dětí. Kromě přehledu typických infekčních nemocí v ní rodiče najdou i odpovědi na otázky týkající se vývoje, výchovy a běžných problémů dětského věku – od angíny a bradavic přes chrapot a kašel až po rýmu a zácpu.

Rodiče nemusejí umět nemoc diagnostikovat a vyléčit, ale s pomocí této knihy se mohou naučit rozhodnout, kdy je možné dítě léčit doma a kdy už je potřeba navštívit lékaře či dokonce lékařskou pohotovost.

MUDr. Ladislav Hanousek je zkušený pediatr s mnohaletou praxí z dětské ambulance i práce v nemocnici. Právě zkušenosti z ordinace dětského lékaře a každodenní konzultace s rodiči ho přiměly k napsání této knihy, která se má stát spolehlivým pomocníkem v rodinách s dětmi.

ISBN978-80-7541-169-3
Datum vydání1. 10. 2019
Hmotnost0.57 kg
MUDr. Ladislav Hanousek

MUDr. Ladislav Hanousek

MUDr. Ladislav Hanousek je zkušený pediatr s mnohaletou praxí z dětské ambulance i práce v nemocnici. Vystudoval medicínu a po promoci v roce 1976 nastoupil jako sekundární lékař na dětskou kliniku FN v Hradci Králové. V prvních letech se věnoval všeobecné pediatrii, po atestaci II. stupně vedl jednotku intenzivní péče pro větší děti. Velkou životní změnu představovalo absolvování studia komplexní prevence a léčby přírodními prostředky u Ing. Jiřího Janči a zejména  pozdější absolvování kurzu Péče o chronicky nemocné děti v Centre internationale de l’Enfance Paris. V letech 1990–1992 se věnoval preventivní kardiologii v IKEM Praha, od roku 1993 má vlastní praxi dětského lékaře…

Více o autorovi ⇾

SKU 1169 Kategorie