AKTUÁLNĚ: OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU BOJE PROTI KORONAVIRU MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Knihy jsou naše hobby...

Maminko, není mi dobře

MUDr. Hanousek Ladislav

SDÍLET

399 319 

Skladem > 5 ks

váz., 352 str., 167 × 235 mm

Dítě, to je pro rodiče především veliká radost – a také veliká starost. Zvlášť, když se objeví nemoc či neduh. A ty ostatně patří ke každému dětskému věku. Aby starosti o zdraví dítěte byly co nejmenší, přináší tato kniha osvědčené rady a postupy, co dělat, když doma zazní: „Maminko, tatínku, mně není dobře.“

Kniha naučí rodiče poradit si v základních situacích a vyvrátí i některé zakořeněné mýty v domácím léčení dětí. Kromě přehledu typických infekčních nemocí v ní rodiče najdou i odpovědi na otázky týkající se vývoje, výchovy a běžných problémů dětského věku – od angíny a bradavic přes chrapot a kašel až po rýmu a zácpu.

Rodiče nemusejí umět nemoc diagnostikovat a vyléčit, ale s pomocí této knihy se mohou naučit rozhodnout, kdy je možné dítě léčit doma a kdy už je potřeba navštívit lékaře či dokonce lékařskou pohotovost.

MUDr. Ladislav Hanousek je zkušený pediatr s mnohaletou praxí z dětské ambulance i práce v nemocnici. Právě zkušenosti z ordinace dětského lékaře a každodenní konzultace s rodiči ho přiměly k napsání této knihy, která se má stát spolehlivým pomocníkem v rodinách s dětmi.

ISBN978-80-7541-169-3
Datum vydání1. 10. 2019
Hmotnost0,57 kg
MUDr. Ladislav Hanousek

MUDr. Ladislav Hanousek

MUDr. Ladislav Hanousek je zkušený pediatr s mnohaletou praxí z dětské ambulance i práce v nemocnici. Vystudoval medicínu a po promoci v roce 1976 nastoupil jako sekundární lékař na dětskou kliniku FN v Hradci Králové. V prvních letech se věnoval všeobecné pediatrii, po atestaci II. stupně vedl jednotku intenzivní péče pro větší děti. Velkou životní změnu představovalo absolvování studia komplexní prevence a léčby přírodními prostředky u Ing. Jiřího Janči a zejména  pozdější absolvování kurzu Péče o chronicky nemocné děti v Centre internationale de l’Enfance Paris. V letech 1990–1992 se věnoval preventivní kardiologii v IKEM Praha, od roku 1993 má vlastní praxi dětského lékaře…

Více o autorovi ⇾

SKU 1169 Kategorie