AKTUÁLNĚ: OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU BOJE PROTI KORONAVIRU MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Knihy jsou naše hobby...

Biblické příběhy pro děti

Neubauer Annette

SDÍLET

349 279 

Skladem > 5 ks

váz., 156 str., 215 × 270 mm

Ať už vyprávění začíná slovy „Bylo nebylo…“, nebo „Na počátku bylo slovo…“, princip je stejný – začíná se odvíjet příběh o tom, co (možná) bylo, jak to všechno začalo, co přišlo potom. Příběh, který má zpravidla své kladné i záporné hrdiny, příběh o odvaze, lásce, víře, zkouškách. A děti milují příběhy a jsou zvídavé. Bible vypráví jedny z nejstarších příběhů, které lidstvo má – proč tedy nesáhnout do této pokladnice a nevyprávět třeba o stvoření světa, o Noemovi a jeho arše, o narození Ježíše? Biblické příběhy jsou napínavé a srozumitelné i menším dětem, text doprovázejí krásné ilustrace.

ISBN978-80-7541-132-7
Datum vydání1. 11. 2018
Hmotnost0,82 kg

Daniela Chudzinski

Daniela Chudzinski žije a pracuje v Hamburku a už na studiích začala ilustrovat knížky pro různá nakladatelství. Kromě studia malby absolvovala také obor dějiny umění. Nějakou dobu studovala a pracovala v jižní Anglii a Spojených státech. Dnes své všestranné výtvarné nadání uplatňuje jako ilustrátorka knížek pro děti a mládež, lektorka výtvarných kurzů i při přípravě výstav. V Nakladatelství Vašut vyšla knížka Biblické příběhy pro děti s jejími ilustracemi.

Více o autorovi ⇾

Annette Neubauer

Annette Neubauer se narodila r. 1963 a už jako dítě si raději četla napínavé knížky, než aby si hrála s panenkami. Po maturitě a studiu historie a germanistiky, poté i ruštiny v Bonnu začala pracovat v kanceláři, ale to ji příliš neuspokojovalo. Od roku 2000 se věnovala výuce dětí s poruchami učení, čtení a psaní. Od roku 2009 je na volné noze a píše knížky pro děti, které byly postupně přeloženy do dvaceti jazyků. Žije v Kolíně n. Rýnem. V Nakladatelství Vašut vyšla její knížka Biblické příběhy pro děti.

Více o autorovi ⇾