AKTUÁLNĚ: OMLOUVÁME SE, Z DŮVODU BOJE PROTI KORONAVIRU MOMENTÁLNĚ NENÍ MOŽNÝ OSOBNÍ ODBĚR

Knihy jsou naše hobby...

Biblické příběhy pro děti

Neubauer Annette

SDÍLET
Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Share on whatsapp

299 239 
217  (bez DPH)

Není skladem

váz., 156 str., 215 × 270 mm

Ať už vyprávění začíná slovy „Bylo nebylo…“, nebo „Na počátku bylo slovo…“, princip je stejný – začíná se odvíjet příběh o tom, co (možná) bylo, jak to všechno začalo, co přišlo potom. Příběh, který má zpravidla své kladné i záporné hrdiny, příběh o odvaze, lásce, víře, zkouškách. A děti milují příběhy a jsou zvídavé. Bible vypráví jedny z nejstarších příběhů, které lidstvo má – proč tedy nesáhnout do této pokladnice a nevyprávět třeba o stvoření světa, o Noemovi a jeho arše, o narození Ježíše? Biblické příběhy jsou napínavé a srozumitelné i menším dětem, text doprovázejí krásné ilustrace.

ISBN978-80-7541-132-7
Datum vydání1. 11. 2018
Hmotnost0.82 kg

Daniela Chudzinski

Daniela Chudzinski žije a pracuje v Hamburku a už na studiích začala ilustrovat knížky pro různá nakladatelství. Kromě studia malby absolvovala také obor dějiny umění. Nějakou dobu studovala a pracovala v jižní Anglii a Spojených státech. Dnes své všestranné výtvarné nadání uplatňuje jako ilustrátorka knížek pro děti a mládež, lektorka výtvarných kurzů i při přípravě výstav. V Nakladatelství Vašut vyšla knížka Biblické příběhy pro děti s jejími ilustracemi.

Více o autorovi ⇾

Annette Neubauer

Annette Neubauer se narodila r. 1963 a už jako dítě si raději četla napínavé knížky, než aby si hrála s panenkami. Po maturitě a studiu historie a germanistiky, poté i ruštiny v Bonnu začala pracovat v kanceláři, ale to ji příliš neuspokojovalo. Od roku 2000 se věnovala výuce dětí s poruchami učení, čtení a psaní. Od roku 2009 je na volné noze a píše knížky pro děti, které byly postupně přeloženy do dvaceti jazyků. Žije v Kolíně n. Rýnem. V Nakladatelství Vašut vyšla její knížka Biblické příběhy pro děti.

Více o autorovi ⇾